Get Adobe Flash player

Informacja !!!!!!!!!!!!!!!!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, nauczanie zdalne przedłużone zostaje do dnia 26-06-2020r.

 


PRACA ZDALNA !!!!!

Drodzy Rodzice

W związku z pismem Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej z dnia 10 kwietnia 2020r. w sprawie pozaszkolnych form kształcenia ustawicznego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w Prywatnej Szkole Muzycznej I st. w Starej Wsi informuję że:

Harmonogram zajęć jaki został ustalony 13 marca nie zmienia się. Zajęcia odbywają się w tej samej formie jak do tej pory i w godzinach ustalonych z rodzicami.

Wszelkie materiały i zadania przesyłane i wymieniane są za pomocą środków komunikacji elektronicznej tj: e- mail, Messenger, Skyp, AhatsApp i inne.

Praca ucznia oceniana jest na podstawie zajęć online, przedstawionych zadań i prac jakie zostają nadesłane przez ucznia w formie tekstowej lub w postaci nagrania. Uczeń i rodzice informowania są na bieżąco o wystawionej ocenie.

Praca ucznia i ich oceny dokumentowane są w postaci kopii zadań jakie wykonał oraz notatki z zajęć online.

Konsultacje z nauczycielami mogą odbywać się po zajęciach online, drogą telefoniczną lub poprzez e- mail.

Rodziców uprzejmie proszę o wysłanie poprzez sms aktualnego adresu e- mail z imieniem i nazwiskiem ucznia do nauczyciela : instrumentu głównego, fortepianu dodatkowego, chóru oraz zajęć teoretycznych: rytmiki i kształcenia słuchu dla klas 1-3 cyklu sześcioletniego oraz kształcenia słuchu i audycji muzycznych dla pozostałych klas w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do dnia 26 kwietnia 2020r. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś8
mod_vvisit_counterWczoraj11
mod_vvisit_counterTydzień19
mod_vvisit_counterZeszły tydzień67
mod_vvisit_counterW tym miesiącu28
mod_vvisit_counterZeszly miesiąc324
mod_vvisit_counterWszystkich122960